Moto Ulrich

Prodej motocyklů značky F.B. Mondial a Voge Bikes, prodej náhradních dílů a doplňků na motocykly.
Servis motocyklů. Pojištění, úvěry.

prodej, servis: +420 725 170 717 +420 326 911 703

Servis motocyklů a skůtrů

Kde se vzal náš servis motocyklů?

Už náš děda Otakar si před válkou otevřel servis, kde opravoval automobily, motocykly a zároveň provozoval malou čerpací stanici. Táta sice také známým opravoval auta, ale za vlády rudých nemohl na svou firmu ani pomyslet. V roce 1993 jsme na tuto tradici navázali a od té doby se datuje vznik našeho servisu motocyklů. Snažíme se v této tradici co nejlépe pokračovat.

Motocykly jakých značek lze u nás opravovat, seřizovat nebo na nich provádět údržbu?

Zázemí u nás najdou stroje těchto značek: Aprilia, BMW, F.B.Mondial, Gilera, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Suzuki, Vespa, Voge a Yamaha.

Pro jaké značky máme autorizovaný servis?

Autorizaci máme pro značku F.B. Mondial a Voge.

Jaká diagnostika pro motocykly a skútry nám pomáhá?

Pro odhalování závad používáme diagnostiku TEXA. Komplikovanější závady rozkrýváme pomocí osciloskopu. Přesné složení nasávané směsi do motoru měříme přístrojem WIDE BAND COMMANDER od firmy Dynojet.

Jak je vybaven náš pneuservis pro motocykly a skútry?

Motocyklová a skútrová kola přezouváme na speciálním stroji G820 od italské firmy Ravaglioli. Vyvažujeme na české vyvažovačce Twinco od firmy Geoinstruments, kterou jsme přestavěli pro naše potřeby.

V jakém rozsahu servis motocyklů a skútrů provádíme?

Poskytujeme veškerý záruční servis pro motocykly značek F.B.Mondial a Voge. Pozáruční servis provádíme na strojích značek Aprilia, BMW, Gilera, Kawasaki, Honda, Moto Guzzi, Piaggio, Scarabeo, Suzuki, Vespa a Yamaha. Zajišťujeme kompletní servis od přezutí pneumatiky, přes diagnostiku až po generální opravy motoru nebo opravy po havárii.

 Jaké náhradní díly používáme na opravy motocyklů a skútrů?

Vždy používáme kvalitní náhradní díly. U některých oprav však lze, samozřejmě při zachování prvotřídní kvality, volit mezi originálním náhradním dílem a náhradním dílem neoriginálním, levnějším, tedy z druhovýroby, jak se často říká. Toto rozhodnutí je vždy na zákazníkovi. Jmenuji zde některé z námi dodávaných značek náhradních dílů: All Balls - ložiskové a těsnící sady, gufera; Athena - těsnící sady, gufera, díly nebo sady do motorů; BS-Battery - akumulátory pro motocykly, nabíječky, testovací zařízení pro baterie; CL Brakes (dříve Carbon Lorraine) - komponenty pro brzdové systémy; EK - řetězy pro motocykly; EBC - brzdy, spojky; Goldfren - brzdové destičky; Hiflofiltro - olejové a vzduchové filtry; JMT - akumulátory, zrcátka, blinkry, páčky; JT - řetězová kola a rozety; K-Tech - prvky odpružení; Mivv - koncovky výfuků, výfukové systémy; Motion Stuff - rukojeti, blinkry, benzínové filtry, spojkové lamely; NG - brzdové kotouče; NGK - zapalovací svíčky a koncovky (fajfky) na svíčky; Pipercross - vzduchové filtry;Puig - plexi, páčky, rukojeti; Venhill - brzdové hadice a ovládací lanka; WRP - řídítka.

Který olej pro motocykly a skútry používáme?

Pro bezchybný chod motoru je kvalitní olej klíčová volba. Proto od samého začátku, již téměř 30 let, má naši důvěru značka Castrol. Využíváme však také výrobky americké tradiční olejářské značky Bel-Ray. Produkty této značky více jak 60 let pracují také mimo svět motocyklů v celé řadě průmyslových zařízení.

A za kolik je náš servis skútrů a motocyklů?

Většina servisních úkonů je normovaných, pokud tomu tak není, účtujeme za 1 hodinu práce 990,- vč. DPH. Pro hrubou orientaci uvádím ceny nejčastějších servisních prací:

Ceník prací servisu motocyklů (bez DPH)

Přezutí pneumatiky (s demontáží z motocyklu, pneumatika zakoupena u nás) 400,-
Přezutí pneumatiky (s demontáží z motocyklu, pneumatika dodaná zákazníkem) 600,-
Výměna motorového oleje (snadno dostupné zátky, olej zakoupen u nás) 634,-
Výměna oleje (snadno dostupné zátky, olej dodán zákazníkem) 1485,-
Seřízení ventilových vůlí (čtyřválec, pomocí šroubů) 3267,-
Seřízení ventilových vůlí (čtyřválec, pomocí podložek) 4752,-
Vyčištění a seřízení karburátorů (čtyřválec) 3465,-
Dynamické proměření směsi (Wideband)

4000,-

Napojení na diagnostiku Texa 750,-
Výměna řetězové sady (zakoupena u nás) 1485,-
Výměna řetězové sady (dodána zákazníkem) 1700,-

Potřebujete opravu motocyklu?

Stačí zavolat:

  • pevná linka 326 911 703
  • mobil 725 170 717

Nebo napsat:

Nebo se zastavit osobně:

  • Erbenova 969, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav